Maymunlar Cehennemi 3: Savaş 2017 Türkçe Dublaj izle | Yüksek Kalite |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Maymunlar Cehennemi 3: Savaş 2017 Türkçe Dublaj izle |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Maymunlar Cehennemi 3 Savaş.Aradan geçen uzun senelerden sonra 2011 yılında Maymunlar Cehennemi halkası bir kez daha canlanmış ve Dünya çapında büyük yankı uyandırmıştı. Merakla beklenen ve 14 Temmuz 2017 tarihinde ülkemizde vizyona giren olan Maymunlar Cehennemi 3 yine büyük beklentiler yaratıyor.
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti hikayesinde Kobo tarafından ihanete uğrayan Sezar, artık insanoğluyla bozulan barıştan sonra büyük bir savaşın başlayacağını bildiği için hazırlıklara başlar. Hikayeye kaldığımız yerden devam ettiğimiz filmde, maymunlar ve insanlar arasında ciddi bir savaş başlar ve Sezar her ne kadar insanlara saygı duyup savaşmak istemese de, insanlar adına savaşa liderlik eden Albayın acımasızlığı karşısında savaşmaktan başka çaresi kalmıyor.Bu savaşta kazanan ırk geleceğini sürdürecek gibi gözüküyor.
Maymunlar Cehennemi 3 Savaş Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli. Filmhdseyret.com ailesi keyifli seyirler diler.

Kategori: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Imdb 7+, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Maymunlar Cehennemi 3: Savaş 2017 Türkçe Dublaj izle - Film izle, Hd film izle, Full film izle, Vizyon filmleri izle, Donmadan film izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.