Hazine Avcısının Maceraları 2 Türkçe İzle | 720p |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Hazine Avcısının Maceraları 2 Türkçe İzle |720p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hazine Avcısının Maceraları 2 Türkçe İzle filmi 2017 yılı İspanya yapımı bir macera animasyon filmidir. Filmin ismindende anlaşılacağı gibi, kahramanımız Tadeo Jones kral midasın kolyesinin kayıp üç parçasını bularak bir araya getirmeye çalışıyor. İspanyada doğup yaklaşık 40 ülkeye yayılan ve 10 milyondan fazla izlenen bu animasyon filminde eğlenceli dakikalar geç,receğinizi umuyoruz. Ütelik Tadeo Jones Tükçe Dublaj İzle farkı ile.

Dünyanın sayılı tuhaf kaşiflerinden olan Tadeo ya bu yolculuğunda Sara’yı kurtarma görevinide yerine getirmeye çalışıyor.
Dünya’nın en tuhaf kaşiflerinden biri olan Tad efsanesi 2017 yapımı bir macera ile devam ediyor. Tad bu eğlenceli animasyonda, Sara’yı, Kral Midas’ın kolyesini arayan bir milyonerden kurtarmalıdır. Maceramız ise Tad’ın Las Vegas’a gitmesi ile başlıyor. Burada arkeolog Sara Lavroff’u kötü niyetli zengin adamın kaçırmasıyla maceraya atılıyor.

IMDB Puanı:

Yapım:

Kategori: 2017 Filmleri, Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Hazine Avcısının Maceraları 2 Türkçe İzle - Film izle, Hd film izle, Full film izle, Vizyon filmleri izle, Donmadan film izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.