Dört Köşe Hd izle | Yüksek Kalite |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Dört Köşe Hd izle |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Dört kafadarın başlarından geçen komik maceraların anlatıldığı 2017 komedi filmlerinden Dört köşe filmi izlemek için doğru adrestesiniz.Kısaca filmden bahsedelim;
Aşkın, Emel, İrfan ve Muzo haksız yere nezarete atılmışlardır. Nezaretten firar etmek için büyükçe bir plan yaparalar. Yaşadıkları bu haksızlığa çok sinirlenen arkadaşların, yaşadıkları tek haksızlık durumu’da bu değildir. Artık büyük bir intikam almak isteyen arkadaşlar gece olduğunda işe koyulacaklardır. Film’in baş rolünde Çakallarla dans’dan tanıdığımız Delpiero Hikmet bu film’de baş rolü üstlenmektedir. Yine baş rol oyuncularından bahsedecek olursak; Çok Güzel Hareketler Bunlar TV programından tanıdığımız; Ayça Erturan, ve Suskunlar dizisinden tanıdığımız takoz irfan olarak görev yapan; Mehmet Özgür, İşler Güçler ve bir çok sinema filminde oynayan namı değer Salih abi gerçek ismi; Burak Satıbol, ve tekrar’dan İşler Güçler, Kardeş Payı, Çalgı Çengi vb. Filmlerde oynayan şuanda’da İlk Buluşma adlı programda sunuculuk yapan Şinasi Yurtsever bu film’de rol almaktadırlar.
Bu filmin adı “Dört Köşe” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Dört Köşe izle (yada) Dört Köşe Tek Parça Full HD seyredin. Filmhdseyret.com ekibi keyifli seyirler diler.

Kategori: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Dört Köşe Hd izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.