Dalgalanan Son Bayrak 2017 Full izle | 1080p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Dalgalanan Son Bayrak 2017 Full izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

3 arkadaş.Senelerce beraber sırt sırta vererek savaşmış 3 arkadaşın hikayesi.. Film Darryl Ponicsan ’ın, “Dalgalanan Son Bayrak” isimli romanından uyarlanmış bir yapımdır. Film dramı hem de komedi bir arada eşit derecede işlemektedir.. Filmdeki başrollerden bir çoğu tanıdığımız isimlerdir. Breking Bad dizisiyle adında sıkça söz ettiren Bryan Cranston yer alıyor. Savaş filmleri içinde bulacağınız öneri filmlerdendir.

Vietnam savaşı sırasında oldukça üstün başarılar göstermiş bir adamın oğlu Irak ’ta askerdir. Bir süre sonra oğlunun ölüm haberini alır. Oğlunu defnetmek içinse eski asker arkadaşlarından yardım ister. Söylendiği biçimde oğlunun ölmediğini öğrenince yıkılır ve arkadaşlarıyla birlikte yollara düşerler. Uzun yıllardır birbirleriyle görüşmeyen bu eski dostlar eski günleri yad ederek ve savaşın olumsuz taraflarından bahsederken yeniden eski samimiyetlerine döneceklerdir.Filmhdseyret.com ekibi olarak keyifli seyirler dileriz.

IMDB Puanı:

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

Senaryo: ,

Kategori: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Imdb 7+, Komedi Filmleri, Savaş Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Dalgalanan Son Bayrak 2017 Full izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.