Çocuklar Sana Emanet Full İzle | HD |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Çocuklar Sana Emanet Full İzle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Çağan Irmak’tan yeni bir başarılı film daha! İşinde oldukça profesyonel olan Çağan Irmak, kaliteli filmleri kaleme almaktadır. Hepimizin bildiği üzere “Babam ve Oğlum, Unutursam Fısılda, Dedemin İnsanları” filmleriyle adından birçok kez söz ettirmiştir.

Çocuklar Sana Emanet filmine can veren Engin Akyürek’in hiç şüphesiz ki kaliteli bir oyunculuğu vardır. En son filmlerinden biri olan “Bir Küçük Eylül Meselesi” filminde de aşık olduğu kadının hafıza kaybı yaşaması nedeniyle kendisini unutmasının onda yaşattığı travmaları canlandırmaktadır. Seyircilerin yoğun ilgisini üzerinde toplamakta ve büyük ustalıkla rollerinin hakkını vermiştir.
Engin Akyürek’in önceki projeleri olan Yabancı Damat, Kader, Kara Yılan, Bir Bulut Olsam, Fatmagül’ün Suçu Ne?, projelerinde de seyircilerin beğenisini toplamıştır.

Çocuklar Sana Emanet filmi başrolünde Engin Akyürek yer almaktadır. İç mimarlık mesleğine sahip olan Kerem bir trafik kazası geçirmiştir ve bu kazadan kendini hep sorumlu tutmuştur. Garip bir kasabada şifacı bir kadın olduğu ve Kerem’e iyi geleceği söylenir. Yardım etmek isteyen kasaba sakinlerinin ve Kerem’İn olaylarını anlatmaktadır. Filmde asıl anlatılmak istenen “kendi yaptıklarımızı başkasının gözünden görebilir miyiz? Eğer görebilseydik sonuçları nasıl olurdu” düşüncesinden hareketle Kerem’in geçirdiği travmatik kazayı ve kasabadan yaşanan sıra dışı olayları gerilim ile anlatmaktadır. Kimseye zararımız dokunmadan, bizim hayata devam etmemizi zorlaştıran sınırlardan kurtulabiliriz.

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular:

Tür:

Kategori: 2018 Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Çocuklar Sana Emanet Full İzle - Film izle, Hd film izle, Full film izle, Vizyon filmleri izle, Donmadan film izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.