Çılgın Hırsız -3 Full HD İzle | Yüksek Kalite |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Çılgın Hırsız -3 Full HD İzle |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Minyonların maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Çılgın Hırsız 1 , Çılgın Hırsız 2 ve Minyonları yaratan ekip, Gru, Lucy ve sevimli kızları Margo, Edith ve Agnes ile Minyonların maceraları kaldığı yerden devam ediyor.
Gru ’yu tanıtmaya gerek yok artık. Despicable Me filmlerinin baş kahramanı olan bu kel ve yetenekli kötü bilim adamı en son gördğümüzde iyilerin tarafındaydı. Büyük bir yanlış yapıp Balthazar ’ı elinden kaçıran Gru için sıkıntılı zamanlar başlayacak. İşine son verilen ve aile hayatı da sallantıda olanan Gru ’nun yardımına varlığından bile habersiz olduğu kardeşi Dru koşacak tabii tek bir şartla; suç dolu hayatına geri dönerse! Bakalım iki kardeş nasıl bir maceraya atılacaklar ve başlarına neler gelecek?Çılgın Hırsız -3 Full HD İzlerken filmhdseyret.com ailesi olarak keyifli seyirler dileriz.

Çılgın Hırsız – Despicable Me 1 (Bir) Türkçe Dublaj izleÇılgın Hırsız – Despicable Me 2 (İki) Türkçe Dublaj izle Çılgın Hırsız 3 (Üç) Türkçe Altyazılı izleMinyonlar (2015) Türkçe Dublaj izle

Kategori: 2017 Filmleri, Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Imdb 7+, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Çılgın Hırsız -3 Full HD İzle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.