Cici Babam | HD |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Cici Babam |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Televizyonda görmeye alıştığımız, izlerken keyif veren Güldür Güldür Show ekibinden bir film.. Cici Babam filmi şüphesiz ki sizleri de kahkahalara boğacak..

Annelerine sımsıkı bağlı olan 3 kardeşin hikayesi.. Babaların ölümünden sonra büyük bir üzüntü yaşayan ev annelerinin üzerine daha çok düşen 3 kardeş, annelerinin cici baba getirme isteğiyle sarsılırlar. Babaların yerine bir başka adamı koymak onlara korkutucu gelmektedir. İşin garibi ise annelerini çok özledikleri için ziyarete gitmeye karar veren 3 kardeş, yolda kalmış bir adama yardım etmek ister ve arabalarına alır, bu aldıkları adamın cici babaları çıkacağını nerden bilebilirlerdi ki? Annelerinin yanına vardıklarında gerçekle yüz yüze kalırlar, ve bir cici babayı kabullenemezler. Anneleri büyük bi kararlıkla sevdiğini, ömrünü onunla geçirmek istediğini söylese de çocuklarını bir türlü ikna edemez. Anneleriyle cici babalarını ayırmak için türlü türlü yollara başvururlar. Cici babayı kabullenemeyen 3 kardeş uzlaşmanın yolunu bulabilecek mi? İzleyip de görün bakalım..

Yönetmenliğini Meltem Bozoflu’nun üstlendiği, Cici Babam dizisinin oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi isimler yer alıyor. Güldür Güldür Show ekibi, gönlümüzü taht kurarak, isimlerini duyurmaya başarmışlardı, kahkaha tufanına hazır olun..

Yapım:

Tür: ,

Kategori: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Cici Babam - Film izle, Hd film izle, Full film izle, Vizyon filmleri izle, Donmadan film izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.