Can Feda Full İzle | HD |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Can Feda Full İzle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Can Feda filminde vatan için iki askerin mücadelesi anlatılmaktadır.
Dünyanın en tehlikeli bölgesinde, 7 yıldır iç savaş devam etmektedir. Türk ordusu yanında hiçbir devlet olmadan bölgeye giriş yapmaktadır. Türk ordusunun kendinden başka dostu yoktur. Bölgeye giren ordu arasında Yüzbaşı Alparslan’ın emrinde olan 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de yer almaktadır. Profesyonel bir şekilde eğitilmiş olan tim, aralarına yeni katılan Yüzbaşı Pilot Onur ile birlikte Türk ordusuna karşı kurulmuş olan komployu ortaya çıkarır. Profesyonel olan tim, zorlu şartlar altında, vatan uğruna teröristlerle can pahasına savaşmaktadır. Asıl sınavları ise vicdanını kaybetmeyip insan kalmayı başarmaktır.
AFF ve BRK’S ortak yapımı filmin senaryosunu Zafer Külünk kaleme alırken, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun bulunmaktadır. Filmin çekimleri, Eskişehir’in dağlık ve ormanlık bölgelerinde çekilmiştir. Çekimler aynı zamanda İstanbul’da da sürmüştür. Çekim sıralarında gelişen bir aksilik sonucu Burak Özçivit, ayak bileğindeki bağların kopması sonucu sakatlanarak hastaneye kaldırıldı. Bu sebeple kısa bir süre çekimlere ara verilmek zorunda kalındı. Sosyal medyada büyük bir ses oluşturan ve adını herkese duyurmayı başaran film, 2018 yılının en iyi Türk filmleri arasında yerini aldı. Başrollerinde ise ünlü oyuncular Burak Özçivit ile Kerem Bursin yer alıyor.
Burak Özçivit’in Kardeşim Benim ve Aşk Sana Benzer filmlerindeki başarısını hepimiz biliyoruz. Kardeşim Benim filminde iki kardeşin dıştan birbirleri ile olan tartışmalarını içten ise iki kardeşin de birbirlerini çok sevdiğini görmüşsünüzdür. Aşk Sana Benzer filminde ise partneri olan güzel oyuncumuz Fahriye Evcen ile birlikte romantik tadında bir aşk filmine imza attığını unutmuş olacağınızı düşünmüyorum. Komedi ve romantikliğin hakkını veren oyuncumuz şimdi ise aksiyon, savaş türünde olan “Can Feda” filminin hakkını vermektedir. Filmleriyle göz dolduran oyuncumuz Burak Özçivit, profesyonelliğini “Can Feda” filminde de göstermektedir.
İzlenme rekoru kıran Unutursam Fısılda filmi ile bütünleşen Kerem Bursin’in ise ne kadar çok başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Tabiki birçoğumuzun aklına Kerem Bursin denildiğinde “Güneşi Beklerken” dizisi gelmektedir, bu dizi ile özdeşleşmiştir.

Tür: , ,

Kategori: 2018 Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Can Feda Full İzle - Film izle, Hd film izle, Full film izle, Vizyon filmleri izle, Donmadan film izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.