Arapsaçı Full İzle | HD |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Arapsaçı Full İzle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Arapsaçı filmi isminden de anlaşıldığı gibi herşeyin karıştığı olaydan olaya sürüklendiği komedi filmidir.
Ünlü olduğu zamanlarda aktör, ceketin cebine loto kuponu koyar ve kuponu unutur. Ne şanstır ki bilete büyük ikramiye çıkar, olaylar da iyice karışır. Olaylar çözümleneceği yerde daha da karmaşık bir hale gelir. Büyük ikramiyenin bulunduğu ceket elden ele gezerek birçok insanlara ulaşır. Ceket aracılığıyla birçok insanın yolları kesişir ve hayatları değişir. Birbiri ardına gelişen olaylar sonucunda hayatları arapsaçına döner.
Arapsaçı filmi çekimleri İstanbul’da gerçekleşmiştir ve yaklaşık 1,5 ayda tamamlanmıştır.Yapımın Insignia Yapım’ın gerçekleştirdiği, Komedi türünde başarısını ortaya koyan Ömer Faruk Yardımcı’nın yazıp yönettiği film çok güçlü oyuncu kadrosuna sahiptir. Ayhan Taş, Şinasi Yurtsever, Açelya Topaloğlu, Hakan Mericliler, Hakan Bilgin, Burak Satıbol, Cihan Ercan, Köksal Engür, Zeynep Kankonde, Füsun Demirel, Bahar Süer ve Ünal Yeter, Sabahattin Yakut, Asena Keskinci ve Barış Çelikkol gibi son derece başarılı insanlar yer almaktadır.
Ayhan Taş’ın oyunculuğunu hepiniz hatırlarsınız. Bayram Abi, Çarşı Pazar, Yusuf Yusuf filmlerinde seyircinin beğenisini kazanmayı başarmış ve komedi türünde profesyonelliğini de ortaya koymuştur. Kuşkusuz ki bu filminde de bizleri kahkahaya sürükleyecektir, izlediğinize pişman olmayacaksınız.
Açelya Topaloğlu sempatikliğini de es geçmemek lazım. Gerek sinema filmleri olsun gerekse dizilerden tanıdığımız rolünün hakkını vermiş, komedi türünün üstüne cuk diye oturduğu nadir oyunculardandır.
Komedi denildiğinde akla Şinasi Yurtsever de gelmektedir. Özellikle Çalgı Çengi İkimiz filmini izlemeyen yoktur, çoğu insan bu filmden tanımaktadır. Oyunculuğuyla göz dolduran Şinasi Yurtsever seyircilerinde beğenisini kazanmıştır.

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

Tür: , ,

Kategori: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Arapsaçı Full İzle - Film izle, Hd film izle, Full film izle, Vizyon filmleri izle, Donmadan film izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.