4N1K Full İzle | HD |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

4N1K Full İzle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

“Hepimiz kızımız; kızımız hepimiz için!” 4N1K filmi için kahkahaya hazırlıklı olun..
4N1K filmin oyuncularını tanıyalım..

Yaprak: Kız çocuğu gibi büyütülmemiştir, bir kız gibi davranmasını bilmez ve hayatın dışında yer almaktadır. 4 erkek arkadaşıyla birlikte büyümüş olan Yaprak, yarını düşünmeden sadece bugünü yaşamaktadır. Yaşıtları aşk, sevgi gibi duygusal yoğunlukları yaşarken Yaprak kendisini hep bu konuların dışında tutmaktadır. Fakat günü geldiğinde onu seven birini tanıyacak ve kendine verilen hediye sayesinde tüm hayatı değişecektir.
Ali: Arkadaşlarıyla birlikte tam 12 yıl birliktedir ve Yaprak Ayaz’a en yakın kişidir. Yüzünde bulunan gamzesi sayesinde lakabı da gamzeli olarak anılmaktadır.
Oğuz: Arkadaşları arasında en tembel olan kişidir. Gününü gün etmekle meşguldür ve yatmayı çok sever. Pijamasını üzerinden hiç çıkarmaz ve pizza yemeyi çok sevmektedir.
Gökhan: Fevri hareketlere sahip olan Gökhan, sinirlendiğinde çok çabuk parlamaktadır. Hayatındaki en önemli, en özel insan sevgilisidir ve kıskanç kişiliği ile dikkat çekmektedir. Sevdiğine zarar gelsin istemez tabi bu düşüncesi arkadaşları için de geçerlidir. Arkadaşlarının koruyucusudur.
Sinan: Kızlara olan düşkünlüğü ile anılmaktadır. Okul hayatının, derslerinin kötü geçmesinin nedeni kızlardır. Buna rağmen arkadaşları tarafından sevilmektedir.
Konusu:
Çocukluklarından beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, her an her zaman birlikte olan 5 kişilik grubun tek kız üyesidir. Yaprak Ayaz, arkadaşları olan Ali, Sinan, Oğuz ve Gökhan’ın yanında erkek gibi büyümüştür. Barış’ın karşısına çıkması ile Yaprak’ın hayatı değişir. Erkek gibi büyüyen Yaprak genç kızların dünyası ile karşılaşmakta, kendisinin farkına varması gerekmektedir. Yaprak zor bir karar alma aşamasına gelmektedir.
Yönetmen koltuğunda Deniz Coşkun’un oturduğu, filmin yapımcılığını ise Fabrika Yapım firmasının üstlendiği, başrollerini Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Hasan Denizyaran ve Cemrehan Karakaş paylaştığı 4N1K filmi romantik komedi tadındadır. Sizleri lise yıllarınıza yani gençliğinize geri götürecek ve çok eğlendirecektir.
4N1K Oyuncuları arasında olan, Gözde Mutluer, Melekler Korusun, Lale Devri, Asla Vazgeçmem, Kardeşim Benim gibi çok beğenilen projeler arasında yer almış ve başarısıyla ismini herkese duyurmuştur.

IMDB Puanı:

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular:

Tür:

Kategori: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
4N1K Full İzle - Film izle, Hd film izle, Full film izle, Vizyon filmleri izle, Donmadan film izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.