4N1K 2 Full İzle | HD |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

4N1K 2 Full İzle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Çok beklediğiniz 4N1K filminin 2’incisi çıktı. Birçok seyirci tarafından beğenilerek izlenen rekorlar kıran birincisinin devamı olan 4N1K 2 filmi de aynı oranda başarıyı yakalayacağına son derece eminiz..
4N1K filminin birincisindeki olayları gelin beraber hatırlayalım.. 5 kişiden oluşan arkadaş grubunu unutmuş olmanız imkansız.. Yaprak Ayaz, 4 erkek grubunun tek kızı üyesiydi ve çocukluktan bu yana erkek arkadaşlarının yanında büyüdüğü için kız gibi değil de daha çok erkek gibi davranışlar sergilemekteydi ki birden karşısına çıkan aşka yenik düştü ve kız gibi davranışlar sergilemeye çalışmıştı.
Şimdi gelelim 4N1K 2 filmine… Birlikte yaşamaya başlayan Yaprak Ayaz ve Ali çifti, ilişkilerinin duyurmasından korktukları için diğer arkadaşlarına karşı hiçbirşey yokmuş gibi davranmaktadırlar ve bu ilişkilerini saklama olayı Yaprak ve Ali çiftine zora sokacaktır. Öncesinde Yaprak ve Ali arkadaş olarak hayatlarını sürdürmektedir ta ki Ali yıllardır Yaprak’a olan aşkını dile getirene kadar.. Yaprak, Ali’nin yoğun duygusunu duyduktan sonra Ali’ye karşı boş olmadığının farkına varmıştır. Bir süre Yaprak ve Ali çifti aşklarını içlerinde yaşamaktadır. Gruba girmeye çalışan Barış da Yaprak’a karşı birşeyler hissetmektedir, Yaprak Barış’ı üzmeden kendinden uzaklaşmatırmanın yollarını aramaktadır.
Grubun diğer üyesi olan aksi Gökhan ise hayallerini süsleyen kız ile birlikte olmayı kafaya koymuştur, onun için her fedakarlığa göze almıştır. Sinan’ın ise dış görünüşü değişince hayattaki güzellik kavramını sorgulamaya çalışır. Oğuz, bir yanlış anlaşılma sonucu annesi olan Zeliş Sultan’a hayatının en zor anlarını yaşatır. Bütün bu olaylar olurken Yaprak’ın ilişkisi olduğunu grup arkadaşları öğrenir, Yaprak çok büyük tepkilerle karşılaşır. Arkadaşları ve aşkı arasında kalan Yaprak Ayaz, sevdikleri için büyük bir sınav vermektedir.

Tür: , ,

Kategori: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
4N1K 2 Full İzle - Film izle, Hd film izle, Full film izle, Vizyon filmleri izle, Donmadan film izle
Sitemizde şuan toplam 134 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.